Dabar jau žinome, kad būna, kai medžiotojas šauna į šerną, bet pataikoį stumbrę. Tačiau, panašu, kad būna ir priešingai, kai vis dar įtakingas politikas visiems žada parodyti stumbrę, bet parodo „National Geography“ žurnalų komplektą ir sako, kad ten yra daugybės žvėrių nuotraukos..

Ar aš kažko „juodai“ nesuprantu, ar Karbauskis pasiekė eilinę pergalę, tėkšdamas „informacinę bombą“ apie ne vienerius metus paties šlovintą eksministrą?

Kiek apmaudu, kad Karbauskio schemoje neatradau savęs, nors mokiausi toje pačioje mokykloje, kaip broliai Masiuliai. Beje, tą mokyklą baigė ir Grybauskaitė (bei Sinkevičius – bet čia, aišku, išimtis iš taisyklės).

Rokas Masiulis pakankamai taikliai apibūdino Ramūną Karbauskį: tai vis dar neužkardytas politinis „GriGeo“, kuris nesiliauja į viešumą pilti toksiškas srutas.

Tiesą pasakius, man net sunku suprasti, kodėl Karbauskis paskelbė eksministro medžioklę. Kita vertus, jis medžioja ir eksministrą K. Navicką, o visai neseniai paragino visus potencialius išdavikus dingti iš jo frakcijos.

Tiesą sakant, mane labiau neramina klausimas – ar Ramūnas toks buvo visada, ar Gretos istorija jį tiek paveikė, kad nuo to laiko jame įsijungė vienintelė programa: „naikinti“? Buvo metas, kai maniau, kad jo galvoje yra visko, net ir gražių, kilnių intencijų, bet jau ilgas laikas, kai visos jos, regis, išgaravo, liko neapykanta, sarkazmas ir neiškovotos pergalės…