TS-LKD Varėnos skyrius vienbalsiai apsisprendė artėjančiuose Seimo rinkimuose naujoje Dzūkijos apygardoje siūlyti Lauryno Kasčiūno kandidatūrą. Primename, kad pasiūlytus kandidatus dar turi apsvarstyti partijos Rinkimų štabas, o galutinį kandidatų sąrašą tvirtins TS-LKD Taryba. Tačiau šiuo atveju nekyla nė mažiausios abejonės, kad būtent L. Kasčiūnas bus partijos kandidatas šioje apygardoje.

Naujoji Dzūkijos apygarda apjungs tiek šiuolaikinę, tiek ir istorinę Dzūkijos sostines (Varėną, Merkinę, dalį Alytaus).

Varėnos apygardos specifika daug metų lemdavo tai, kad konservatorių pozicijos rajone nebuvo pačios stipriausios. Tačiau ką tik įvykusiuose Savivaldos rinkimuose pastebimas rėmėjų gretų gausėjimas. TS-LKD pagerino pozicijas savivaldoj, dalyvauja valdančiojoje koalicijoje, o skyriaus pirmininkas Giedrius Samulevičius išinktas mero pavaduotoju. Atsiranda prielaidos sustiprinti pozicijas ir Seimo rinkimuose.

G. Samulevičius, pristatydamas kandidatą, pabrėžė, kad  L.Kasčiūnas yra socialinių mokslų daktaras, darbštus Seimo narys, daug dėmesio skiriantis ne tik nacionalinio saugumo, bet ir šeimos politikos, socialiai jautriausių žmonių reikalams. Laurynas yra keturių vaikų tėtis, mūsų kaimynas, daug dirbantis Alytaus mieste ir rajone.

Savo kalboje Laurynas įvertino dabartinės Vyriausybės nuveiktus darbus: „Ekonomikos augimo laikotarpiu buvo galima Lietuvoje sukurti daugiau teisingumo. Apie teisingesnę Lietuvą šios kadencijos kontekste irgi vertėtų kalbėti, nes ši Vyriausybė atėjo su teisingesnės Lietuvos šūkiais. Ar šiandien, praėjus beveik ketveriems metams, Lietuvoje to teisingumo yra daugiau, aš labai abejoju.“

Seimo narys taip pat pabrėžė, jog „esame verti gyventi teisingesnėje Lietuvoje, kur visi vaikai nepriklausomai nuo to ar gyvena Vilniuje ar Varėnoje, turi turėti lygias galimybes kurti savo ateitį Lietuvoje. Nenoriu, kad Lietuva virstų „vieno miesto“ valsybe, turime ieškoti įkvėpimo ir mūsų regionams“.