Vyriausybės paskelbtą politinių partijų susitarimo projektą dėl Lietuvos švietimo  Seime aptarė TS-LKD frakcijos atstovai, susitikę su Švietimo ir mokslo komiteto pirmininku, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovu Eugenijumi Jovaiša.

Susitikimo metu buvo prieita bendros nuomonės, kad pasiūlytą susitarimo projektą turi svarstyti speciali Seimo narių grupė, kuri parengs visiems  priimtiną Susitarimo projektą. Konstatuota, kad projekte apčiuopti svarbūs Lietuvos švietimo klausimai, tačiau kai kurios nuostatos gali būti įgyvendinamos vyriausybės, nes yra jos reguliavimo srityje ir tam įstatymų pakeitimų bei partijų susitarimų nereikia. Taip pat dalis nuostatų yra apibrėžtos kolektyviniuose šakiniuose susitarimuose, tačiau TS-LKD pasiruošusi tęsti diskusijas Seime drauge su kitų frakcijų atstovais.

„Bendram darbui yra svarbu, kad į Susitarimo parengimą būtų įtrauktas Seimo švietimo ir mokslo komitetas. Toks susitarimas būtų tvarus ir turėtų atramą parlamente. Seime, švietimo ir mokslo reikalų komiteto pirmininko iniciatyva, yra suburta į švietimo problemas įsigilinusių skirtingų parlamentinių frakcijų atstovų darbo grupė, kuri turi kompetencijos pabandyti parengti tvarų ir kokybišką susitarimą. Esame pasiruošę konstruktyvioms diskusijoms dėl kokybiškesnio susitarimo tęsti Seime su kitų frakcijų deleguotais atstovais“, – teigė TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotoja, Švietimo ir mokslo reikalų komiteto narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.