Toliau vyksta diskusijos dėl to, kurie politikai geriausiai galėtų atstovauti TS-LKD per Seimo rinkimus vienmandatėse apygardose. Primename, kad pagal partijos patvirtintas taisykles kiekvienas skyrius turi teisę pasiūlyti vieną ar kelis kandidatus. Jų galimybės, stipriosios ir silpnosios pusės analizuojamos TS-LKD Rinkimų štabe, kurio nariai priima sprendimą, kurį kandidatą siūlyti tvirtinti partijos Tarybai. Būtent pastarajai yra suteikta teisė patvirtinti galutinį TS-LKD kandidatų vienmandatėse apygardose sąrašą.

Artimiausia TS-LKD Taryba planuojama pačioje vasario pabaigoje ir iki to laiko skyriai organizuoja visuotiniuys susirinkimus ir diskutuoja dėl to, kuris kandidatas geriausias.

Penktadienį Kelmėje įvyko TS-LKD visuotinis susirinkimas. Svarbiausiu darbotvarkės klausimu buvo kandidato Kelmės – Šilalės vienamdatėje apygardoje siūlymas. Susirinkimo dalyviai vienbalsiai sutarė siūlyti ilgamečio Šilalės mero, dabartinio TS-LKD Vykdomojo sekretoriaus Jono Gudausko kandidatūrą.

Artimiausiu metu turėtų įvykti ir TS-LKD Šilalės skyriaus susirinkimas. Jo rezultatai svarbūs kelmiškiams tuo, kad abu skyriai veikia vienos vienmandatės ribose, Tiesa, net neabejojama, kad Šilalės konservatoriai ir krikščionys demokratai taip pat pasiūlys Jono Gudausko kandidatūrą.