TS-LKD Klaipėdos skyrius buvo pertvarkytas, kai buvo nuspręsta vietoj seniau veikusių trijų atskirų skyrių kurti vieną, kuris vienytų viso miesto konservatorių ir krikščionių demokratų politinę bendruomenę. Pertvarka buvo vykdoma, siekiant, kad partinė struktūra uostamestyje būtų veiksmingesnė. Jau tradiciškai Klaipėdoje dominuoja liberalai, o TS-LKD tenka antraeilis poliktinis vaidmuo. Vienas iš pertvarkos tikslų – pasirengti perimti politinę lydrrystę, stiprinti TS-LKD pozicijas trečiame pagal dydį Lietuvos mieste.

Naujuoju Klaipėdos skyriaus lyderiu išrinktas   Generolas leitenantas Arvydas Pocius. Klaipėdoje gimęs ir užaugęs, daug metų dirbęs Tėvynei tiek Lietuvos teritorijoje, tiek  svetur, garbingas ir autoritetingas žmogus rudenį prisijungė prie TS-LKD, kai tik baigėsi jo įsipareigojimai statutinėms pareigoms.

Kaip teigė gausiai susirinkimę dalyvavę Seimo nariai, taip pat ir TS-LKD vykdomasis sekretorius Jonas Gudauskas, atverstas naujas Klaipėdos TS-LKF gyvavimo puslapis, naujas lyderis neabejotinai suteiks energijos ir ryžto ir jau per artimiausius Seimo rinkimus tikimasi, kad TS-LKD gerokai sustiprins politinę įtaką Klaipėdoje.