Tai, kaip atrodys TS-LKD sąrašas Seimo rinkimuose, paaiškės liepos mėnesį, kai jį patvirtins partijos Taryba. Prieš tai dar įvyks sąrašo reitingavimas, kuriame turės teisę dalyvauti kiekvienas TS-LKD narys. Šiemet, dėl koronoviruso iššūkio, buvo nutarta reitingavimą daryti kuo lankstesnį. TS-LKD nariai gales rinktis vieną iš trijų galimybių: reitinguoti internetu, paštu ar  tradiciškai kiekvieno skyriaus būstinėje. Šis reitingavimas TS-LKD bus proga išbandyti naują balsavimo internetu sistemą, kurią partija ketina naudoti balsų skaičiavimui būsimuose partiniuose renginiuose.

Po reitingavimo procedūros sąrašo lyderiai dar galės atlikti minimalias korekcijas ir sąrašas bus teikiamas balsuoti TS-LKD Tarybai. Kol kas aiškios tik pirmos dvi pozicijos sąraše. Pirmąja bus įrašyta Ingrida Šimonytė, o antruoju – Gediminas Landsbergis.

Dar iki reitingavimo akivaizdu, kad TS-LKD sąraše nebebus “veteranų”: jau prieš kurį laiką paskelbusios, kad po šios Seimo kadencijos traukiasi iš aktyvios politikos Irenos Degutienės, taip pat europarlamentarų  Rasos Juknevičienės ir Andriaus Kubiliaus.

Kita vertus, partijos sąrašas neatrodo silpnesnis. Jam solidumo prideda Kauno sueigos lyderė Jurgita Šiugždinienė, daug metų svarbiose pareigose Prezidentūroje dirbęs Mindaugas Lingė, daug metų Briuselyje praleidęs Matas Maldeikis, generolas Arvydas Pocius, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė. Neabejotinai sąrašą sustiprins ir trys merai – Antanas Čepononis, Juozas Mažeika ir Jonas Gudauskas.

TS-LKD sąraše bus ir “sūnų palaidūnų”:  S. Skvernelio Vyriausybėje dirbęs Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, pagal LŽVS sąrašą į Seimą patekęs Justas Džiugelis, taip pat du vienmandatininkai – Bronius Matelis ir Raimundas Martinėlis.

TS-LKD turi nuostatą kelti kanddiatus visose apygardose ir tikisi per rinkimus surinkti penkiasdešimt- penkiasdešimt penkis mandatus.

Šis tekstass, kaip ir visi kiti, yra politinė reklama, skleidžiama neatlygintinai.